Гонконг визнали містом з найдорожчою житловою нерухомістю


Гонконг визнали містом з найдорожчою житловою нерухомістю

Британська консалтингова компанія Savills опублікувала рейтинг найдорожчих міст світу для купівлі житлової нерухомості, складений на основі показників так званого World Class Index.

Як повідомляє Europe real estate, перше місце в списку зайняв Гонконг з 207 балами. Далі зі значним відривом йде Лондон (127 балів) і Токіо (112 балів). За ними йде Сінгапур (110 балів), Париж (110 балів), Шанхай (79 балів), Нью-Йорк (69 балів), Сідней (67 балів), Москва (62 бали) і Мумбаї (57 балів).

Економіки Старого світу, до яких належать економіки Токіо, Лондона, Парижа, Сіднея і Нью-Йорка, показали 32%-ве зростання з 2005 року, тоді як зростання економік, що розвиваються, Шанхаю, Сінгапуру, Гонконгу, Москви і Мумбаї склав 123% за аналогічний період.

Вартість нерухомості в індійському мегаполісі на 43% менша, ніж середнє значення інших міст. Тим не менше, ціни на нерухомість в Мумбаї підвищилися на 154% з 2005 року, причому за темпами зростання цін на нерухомість за цей період він незначно випереджає Шанхай зі 143%.

Нагадаємо, раніше дослідження про дорожнечу провів банк UBS, який визначив, що Осло є найдорожчим містом серед 73 мегаполісів світу. Друге і третє місце посіли відповідно Цюріх і Женева. Дослідження було засноване на порівнянні цін, заробітної плати та купівельної спроможності в містах в період з березня 2009 року по червень 2010-го.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua