Медведєв: Росії та Україні потрібно остаточно вирішити питання про держкордон


Медведєв: Росії та Україні потрібно остаточно вирішити питання про держкордон

Росії та Україні належить вирішити питання про державний кордон, заявив президент РФ Дмитро Медведєв.

"Нам потрібно думати і про остаточне вирішення питання по державному кордону. У нас багато тем для розмови. Тому я вважаю, що розмова повинна бути відверта, пряма, дружня, як вона у нас завжди і виходила", - сказав Д. Медведєв на зустрічі з президентом України Януковичем у Сочі.

За словами глави російської держави, на зустрічі мають обговорити й інші проблеми, серед яких газове співробітництво, інтеграційні процеси на пострадянському просторі та ін.

"Проблем вистачає, і я пропоную сконцентруватися на них, тому що в цьому - сенс візиту", - сказав Д. Медведєв.

"Поговоримо, звичайно, про розвиток інтеграційних процесів, які йдуть за участю Російської Федерації та про можливе приєднання до цих процесів України, якщо Україна вважатиме це для себе доцільним. Поговоримо, звичайно, про газову співпрацю, яка традиційно є складною, але від якої нікуди не піти", - зазначив президент.

Він також запропонував обговорити регіональне співробітництво та міжнародні питання.

Окремою темою, за словами Д. Медведєва, стане підготовка до чергового засідання міждержавної комісії. "Ми з вами домовилися, що міждержкомісії повинна пройти на високому рівні в прямому і переносному сенсі цього слова, і знаменувати якісь нові сторінки у розвитку російсько-українського співробітництва", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua