Тігіпко просить німців подавати пропозиції щодо поліпшення умов інвестиційної діяльності


Тігіпко просить німців подавати пропозиції щодо поліпшення умов інвестиційної діяльності

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко запропонував німецьким бізнесменам подавати пропозиції щодо поліпшення умов інвестиційної діяльності в Україні.

Як повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів, про це віце-прем'єр заявив під час зустрічі з керівництвом Східного комітету німецької економіки (ВКНЕ), що відбулася в ході його робочого візиту до ФРН.

На думку чиновника, пропозиції німецьких бізнесменів сприятимуть активізації двостороннього економічного співробітництва.

В КМУ також повідомили, що, виступаючи перед німецькими бізнесменами, віце-прем'єр говорив про впровадження в Україні системних економічних реформ.

"Зокрема, Тігіпко зупинився на питаннях податкової, адміністративної та митної реформ, а також на істотному спрощенні умов підприємницької діяльності", - відзначили в Департаменті.

"Українська влада активно працює над питаннями дерегуляції економічної діяльності, спрощення адміністративних процедур, скорочення кількості видів ліцензійної діяльності. Ефективно функціонує система автоматичного відшкодування ПДВ. Вже зараз частка автоматичного відшкодування в загальній сумі відшкодованого ПДВ становить близько 50% і буде надалі рости. Все це створює передумови до збільшення іноземних інвестицій в українську економіку", - цитує віце-прем'єра Департамент.

Раніше, 25 липня віце-прем'єр міністр Сергій Тігіпко заявив, що підприємницьке товариство має більш активно підключитися до розробки пропозицій з реформування відповідного законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua