0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович обговорить з Медведєвим участь України в МС за формулою "3+1"


Янукович обговорить з Медведєвим участь України в МС за формулою "3+1"

Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Президентом РФ Дмитром Медведєвим у Сочі буде обговорювати участь України в Митному союзі за формулою "3+1". Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Робота над цими документами ведеться практично кожен день, робота ведеться на рівні уповноважених урядами Росії та України. І ті напрацювання, які зараз є, наш Президент буде обговорювати з Президентом Росії. Я думаю, що в рамках угод, які будуть схвалені, швидше за все найближчим часом, відбудеться моя зустріч з прем'єр-міністром (РФ Володимиром) Путіним, і ми продовжимо обговорення тих питань, про які ви говорите (формула "3+1")", - заявив прем'єр-міністр.

Азаров зазначив, що формула "3+1" може бути наповнена абсолютно реальним змістом: "Ми зацікавлені у ряду угод, які вже сформовані Митним союзом. І ось над цими угодами саме зараз ведеться робота".

Янукович 29 червня заявив, що Україні потрібно підписувати з Митним союзом рамкову угоду і потім насичувати її змістом.

"Безумовно, є велика зацікавленість у тому, щоб Україна була в Митному союзі. Але є багато різних причин, чому ми сьогодні не схвалюємо це рішення і не розглядаємо. Ми визначили формат участі України у відносинах з Митним союзом - "3+1". Ми вважаємо, що нам треба підписувати зараз рамкову угоду, і потім ця угода, рамкова, насичувати змістом", - зазначив Янукович.

Нагадаємо, Янукович 11 серпня 2011 р. відвідає з робочим візитом м. Сочі. Візит відбудеться на запрошення Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва, який наразі проводить в Сочі свою робочу відпустку.

Зустріч Януковича з Медведєвим повинна була відбутися в липні, в День ВМФ Росії, який відзначався в Севастополі. Однак візит Медведєва в Україну не відбувся.

Причиною послужила відмова української сторони підписати угоду з об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу".

Також наприкінці червня Янукович заявив, що Київ розраховує на поступки Росії в питанні ціни на газ - аж до зниження ціни майже на 20%.

Натомість Україна пропонує Росії та іншим європейським країнам брати участь у модернізації української газотранспортної системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Митний Союз та ЗВТ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua