0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: Білорусь і Казахстан випередили Україну в боротьбі за російський ринок


Експерт: Білорусь і Казахстан випередили Україну в боротьбі за російський ринок

Республіка Білорусь і Казахстан в рамках Митного союзу випередили Україну в боротьбі за російський ринок. Про це в ході круглого столу сказав директор російського інституту глобальної політики Михайло Делягін, передає кореспондент УНН.

"Час іде, а в рамках Митного союзу Білорусь і Казахстан випередили Україну в конкуренції за російський ринок. Їм не потрібні українські конкуренти, а механізми Митного союзу надають їм додаткові можливості", - зазначив М. Делягін. За словами експерта, в рамках співпраці між Росією і Україною необхідно визначити загальні ціни на енергоносії, а також забезпечити Україні гарантований доступ на російський ринок.

Також Делягін відзначив, що формулу співробітництва між Україною та Митним союзом за принципом 3+1 треба наповнити конкретним змістом, передбачивши серед іншого графік підписання договорів у рамках Митного союзу.

Як повідомляв раніше УНН, Президент України Віктор Янукович заявив про пріоритетність євроінтеграції і про можливість співпраці України з Митним союзом тільки у форматі "3+1", без вступу в організацію.

Тоді Президент України стверджував, що новий формат дозволить забезпечити реальний курс на зближення європейського та євразійського економічних просторів. Більше подробиць щодо конкретного змісту формули "3+1" Янукович не подав.

Експерти називають тезу президента Януковича про участь України в Митному союзі з Росією, Білоруссю і Казахстаном за формулою 3+1 "загадковим", і кажуть, що він вимагає пояснень.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що цю формулу треба наповнювати цілком конкретним економічним змістом.

Митний союз - один з видів торгового блоку, який складається із зони вільної торгівлі з загальним зовнішнім тарифом. Країни-учасниці Митного союзу створюють спільну зовнішню торговельну політику, але в деяких випадках вони використовують різні квоти на імпорт. В Митний союз, про який йдеться, входять Росія, Білорусь і Казахстан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Митний Союз та ЗВТ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua