0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Fitch підвищило рейтинги угод сек'юритизації ПриватБанку


Fitch підвищило рейтинги угод сек'юритизації ПриватБанку

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило рейтинги облігацій Ukraine Mortgage Loan Finance No. 1 Plc, випущених у рамках угод ПриватБанку (Дніпропетровськ) з сек'юритизації іпотечних кредитів в 2007 році, повідомило Fitch.

"Облігації класу A обсягом $15,3 млн з терміном в грудня 2031 року (ISIN XS0285818075): рейтинг підвищений з рівня "BB-sf" до "BBsf", прогноз "Позитивний". Облігації класу B обсягом $36,9 млн з терміном в грудня 2031 року (ISIN XS0285819123): рейтинг підвищений з рівня "B-sf" до "Bsf", прогноз "Стабільний", - йдеться в прес-релізі агентства.

Згідно з повідомленням, підвищення рейтингів облігацій відображає високі рівні механізму підвищення кредитної якості по облігаціях класу A і B, а також підвищення агентством суверенного рейтингу і стелі країни України до рівня "B" (в липні-2011 рейтинг і країнова стеля були підтверджені на рівні "B" з переглядом прогнозу на "Позитивний".

За даними Fitch, облігації класу А наразі амортизовані до 11% від початкового об'єму. "Облігації амортизуються на послідовній основі, і рівні підвищення кредитної якості по облігаціях класів A і B збільшилися в результаті зниження левериджу: механізм підвищення кредитної якості з облігацій класу A досяг 88,7%, а по облігаціях класу B складає 28,4% (спочатку механізм підвищення кредитної якості дорівнював відповідно 30,2% і 28,4%)", - відзначається в прес-релізі.

Fitch також нагадує, що кредити в рамках угоди номіновані й надані в доларах США, що припускає трансферний ризики і ризик конвертації, а саме введення владою заходів валютного контролю, які можуть заблокувати переказ валюти за кордон.

Для вирішення даного моменту за облігаціями класу A передбачені грошовий резерв, що покриває процентні виплати на період в 18 місяців, а також страхування політичних ризиків для покриття відсотків за облігаціями класу A протягом терміну дії заходів валютного контролю.

На думку Fitch, це є достатнім, щоб підтримати перевищення рейтингом облігацій рейтингу стелі країни України на три рівні. Підвищення рейтингів облігацій класу A забезпечує цю різницю при новому рівні стелі країни.

Найбільший в Україні ПриватБанк заснований в 1992 році. Найбільшими акціонерами банку на 1 липня 2011 року були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, які володіли по 45% його статутного капіталу.

Сукупні активи найбільшого ПриватБанку в січні-червні 2011 року зросли на 19,7% - до 135,741 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування