Найбільший український виробник хліба продав облігації на 50 млн гривень


Найбільший український виробник хліба продав облігації на 50 млн гривень

ПАТ Концерн Хлібпром завершило розміщення облігацій серії F на суму 50 млн грн зі строком погашення у травні 2017 року і півторарічною офертою.

Про це повідомили в ІК Concorde Capital, яка виступила андеррайтером випуску. Як наголошується, фактична ставка залучених коштів склала 14,9%.

Навесні цього року також були розміщені облігації серії Е на суму 50 млн грн, таким чином через новий облігаційний випуск Концерн Хлібпром залучив 100 млн грн. Покупцями виступили локальні інвестиційні фонди, страхові компанії, комерційні банки, фонди-нерезиденти, а також українські приватні інвестори.

Залучені кошти компанія планує направити на поповнення запасів зерна, розвиток сегменту бізнесу з виробництва та реалізації заморожених хлібобулочних виробів, а також на часткове рефінансування кредитів.

"На сьогоднішній день Концерн Хлібпром - один з найбільш якісних емітентів у другому ешелоні корпоративного сектора, до того ж, у компанії за п'ять років склалася позитивна історія роботи на публічних ринках капіталу. Останній фактор відіграє істотну роль і дозволяє компанії залучати кошти через облігації за вартістю навіть нижчою за заставні кредити", - зазначив Андрій Герус, керівник департаменту консалтингу ІК Concorde Capital.

ПАТ Концерн Хлібпром є третім найбільшим виробником хліба в Україні (частка ринку: 8%). Основна діяльність: виробництво та продаж хліба, заморожених і кондитерських виробів через роздрібні мережі і власні магазини (114 на травень 2010). Присутній у п'яти західних і центральних областях України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua