ПФТС та "Українська біржа" підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво


ПФТС та "Українська біржа" підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво

Провідні українські фондові майданчики ПФТС та "Українська біржа" (обидві Київ) з метою формування ефективної і стабільної біржової інфраструктури, а також подальшого розвитку українського фондового ринку підписали в п'ятницю меморандум про взаєморозуміння і співпрацю.

Згідно зі спільним прес-релізом бірж, головним напрямком їх співпраці стане формування єдиної позиції з питань розвитку нормативно-правової бази цінних паперів, а також популяризація діяльності фондових бірж та проведення скоординованої PR-політики.

Як зазначив голова правління "Української біржі" Олег Ткаченко, слова якого наводяться в повідомленні, біржі також вирішили виробити спільну стратегію дій щодо створення розвиненої біржової і пост-трейдингової інфраструктури, яка найближчим часом буде представлена на розгляд учасників ринку і акціонерів.

Голова правління ПФТС Олександр Скляров, у свою чергу, вважає, що меморандум відкриває можливість практичного діалогу між біржами і сприятиме створенню в Україні розвиненого і конкурентного фондового ринку, який в перспективі зможе повноцінно інтегруватися в міжнародне біржове товариство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС УБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua