Чинний закон, що продовжує до вересня знижені ставки акцизу на бензин


Чинний закон, що продовжує до вересня знижені ставки акцизу на бензин

В Україні набув чинності закон, що продовжує до вересня 2011 р. зниження ставки акцизу на бензин. Закон № 3609 - VI сьогодні опублікований у виданні "Голос Україні".

Через високі ціни нафти на світовому ринку України з 19 квітня до 31 липня 2011р. знизила акциз на бензин на 50 євро - до 132 євро за 1 тис. кг. Акциз на дизельне паливо скоротився в залежності від вмісту сірки з 90, 69, 62, 42 євро за 1 тис. кг до 60, 39, 32 і 22 євро за 1 тис. кг. Фактично податок повернувся на рівень грудня 2010

Згідно з новими нормами Податкового кодексу України, з 1 липня по 1 жовтня 2011 р. вводиться нульова ставка податку на додану вартість (ПДВ) на операції з постачання промисловим споживачам імпортного газу "Нафтогазом України". До 1 січня 2014 р. від ПДВ звільнено операції з постачання, у тому числі з імпорту та експорту, брухту чорних і кольорових металів, деревини. На цей же період звільнено від ПДВ операції з постачання всередині України і на експорт пшениці, жита, ячменю та інших зернових, крім рису та гречки.

Для суднобудівних підприємств введений податковий вексель на ПДВ за імпорту устаткування, яке не виробляється на Україні. Сплатити його можна після добудови судна, для якого було ввезено це обладнання. До 1 січня 2016 р. вони звільняються від податку на землю.

Нагадаємо, 1 серпня президент України Віктор Янукович підписав закон, що продовжує дію знижених акцизів на бензин до 1 вересня. За його словами, Україна втратила 500 млн грн в результаті зниження акцизів на пальне.

"У нас простежується відставання з будівництвом доріг. Я вам відверто скажу, що мої колеги мене критикують сьогодні, що ми скасували акциз на кілька місяців на пально-мастильні матеріали і знизили напругу на ціні на дизпаливо, оскільки йшло зростання, але ми втратили трохи більше 500 млн грн у бюджеті на будівництві доріг. Але ми зараз, за ​​рахунок збільшення витрат бюджету, ми сьогодні потихеньку відновлюємо цей напрямок і головні дороги ми побудуємо до Євро-2012", - зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua