В Януковича вирішили, що його утримання обходиться дешевше, ніж Обами


В Януковича вирішили, що його утримання обходиться дешевше, ніж Обами

В Адміністрації президента (АП) вважають, що президент України Віктор Янукович обходиться українцям дешевше, ніж президенти Росії, США, Франції та Польщі.

Відповідну аналітичну записку адміністрація президента Януковича направила журналу "Корреспондент", який минулого тижня написав, що за два роки видатки на українського президента становили 124,5 мільйона доларів, тобто 170 доларів щодня.

За підрахунками "незалежних аналітиків", на яких посилається Адміністрація, загальні витрати на діяльність президента США в 2010 році склали 1,8 мільярда доларів, тобто 7,2 мільйона доларів на день.

"Значні витрати несе і Російська Федерація. Загальна сума коштів, виділена на 2011 рік для забезпечення функціонування президента Росії, становить 277 мільйонів доларів США, тобто 1,1 мільйона доларів на один робочий день.

Крім того, на авіаційні перевезення вищих посадових осіб держави бюджетом Росії передбачено ще 230 мільйонів доларів США.

Річні витрати на утримання президента Франції та його канцелярії становить 162 мільйони доларів (648 тисяч доларів на день), а річне утримання президента Польщі та його канцелярії у 2011 році, за даними ЗМІ, становитиме 61 мільйон доларів, як повідомили в АП.

Також в адміністрації Януковича наводять той факт, що за останні 10 років витрати на утримання італійського президента зросли на 125 мільйонів доларів і становлять у 2011 році 324 мільйонів доларів, тобто майже 1,3 мільйона доларів на день.

Як повідомлялося, 2 роки президентства Януковича обходяться Україні в суму, еквівалентну півтора бюджетам однієї області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua