Тимошенко впевнена, що рішення суду щодо газової справи "женуть" до Дня Незалежності


Тимошенко впевнена, що рішення суду щодо газової справи "женуть" до Дня Незалежності

Екс-прем'єр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що прокурори і суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв працюють разом над метою позбавлення її права на захист.

"Після того, як у четвер суддя і прокурори працювали як одна злагоджена команда навколо заборони на будь-які права на захист, я думаю, що після цього навіть тим людям, які хоч якось сподівалися, що цей суд буде хоча б зберігати рамки і форми суду, мені здається, що вже зрозуміло, що ні рамок, ні форми суду там не буде", - сказала вона на брифінгу біля Печерського райсуду Києва у п'ятницю.

Екс-прем'єр також обурилася тим, що суд на засіданні в четвер з усіх заявлених захистом свідків виніс позитивне рішення тільки з двох. Крім того, суд відмовився приєднувати до матеріалів справи експертизу директив по газовим переговорам, яку підготував Інститут політичних та етнополітичних досліджень ім.Корецького.

"Вони женуть справу, вони поспішають, вони переробляють... Вони роблять все для того, щоб виконати доручення президента Віктора Януковича до 24 серпня (День Незалежності - ІФ) завершити справу і спробувати винести рішення. Я кажу спробувати, бо їм це буде дуже важко зробити", - сказала Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua