0 800 307 555
0 800 307 555

У 2003 році Приватбанк має намір збільшити мережу банкоматів у Донецькій області на 70%


У 2003 році в рамках програми розширення національної мережі обслуговування пластикових карт, Приватбанк має намір збільшити мережу банкоматів у Донецькій області на 70%. Як повідомила директор Донецького регіонального управління Приватбанку Валентина Арбузова, на сьогоднішній день у Донецьком регіоні працює 69 банкоматів, а до кінця 2003 року планується збільшити загальну кількість банкоматів до 117. Зокрема, у лютому Приватбанк установив у Донецьку 5 нових банкоматів, що дозволило розширити мережу обслуговування зарплатних пластикових карт Приватбанку і прискорити і реалізацію нових зарплатних договорів.

На сьогоднішній день свою зарплату за допомогою пластикових карт Приватбанку одержують більш 130 тисяч працівників 742 підприємства і організацій Донецького регіону, серед яких військові частини УМВД України в Донецьку, Управлінням ДержАвтоІнспекції міста Донецька, Донецький Університет Економіки і Торгівлі, найбільші організації сфери освіти і медицини.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 398 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережу обслуговування пластикових карт: 680 банкомата, 10 528 POS-терміналів і 1 820 пунктів видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua