"АероСвіт" оцінює збитки від акції протесту пілотів в 100 тис дол


"АероСвіт" оцінює збитки від акції протесту пілотів в 100 тис дол

Авіакомпанія "АероСвіт" (Київ) оцінює свої прямі збитки від проведеної 1 серпня акції протесту пілотів літаків Boeing-737 приблизно в 100 тис. доларів.

Про це журналістам повідомив генеральний директор авіакомпанії Олександр Авдєєв.

"За нашими розрахунками, ці цифри сягають сьогодні вже, ну, порядку 100 тис. доларів", - сказав він.

За його словами, прямі збитки "АероСвіту" формувалися за рахунок 3 складових: покупки деяким пасажирам квитків на рейси інших авіакомпаній, організації харчування пасажирів і оренди готелів, а також оренди VIP-залу в міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київська область).

Разом з тим Авдєєв додав, що ще складно підрахувати репутаційні втрати для авіакомпанії.

Гендиректор "АероСвіту" повідомив, що всього в акції протесту брали участь близько 40 пілотів літаків Boeing-737, що становить до 30% від їх загальної кількості в авіакомпанії.

Акція протесту пілотів тривала з 6:00 до 14:00.

Як повідомляло агентство, 1 серпня "АероСвіту" довелося скасувати або затримати частину рейсів через те, що пілоти літаків Boeing 737 проводили акцію протесту, відмовляючись вилітати в рейси.

Вони вимагали провести індексацію ряду виплат, які були обмежені авіакомпанією в період фінансово-економічної кризи в кінці 2008 року і 2009 року, а також реалізувати нове положення про оплату праці, яке схвалене авіакомпанією і передбачає підвищення виплат пілотам в середньому на 18% .

"АероСвіт" є одним з великих українських авіаперевізників, обслуговує 80 міжнародних повітряних ліній, його флот складається з 16 середньомагістральних літаків Boeing 737 і 7 далекомагістральних Boeing 767.

37,96% закритого акціонерного товариства "АероСвіт" належать компанії Gilward Investments BV (Нідерланди), 25% - компанії "ГенАвіа-Інвест" і 22,394% - державі і керуються Фондом державного майна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua