Суд відмовився долучити до справи Тимошенко експертизу газових контрактів


Суд відмовився долучити до справи Тимошенко експертизу газових контрактів

Печерський районний суд Києва відмовився долучити до матеріалів «газової» ​​справи проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко фотокопію результатів експертизи директив уряду для НАК "Нафтогаз Україна". Експертизу провів Інститут держави і права імені Володимира Корецького.

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні.

Тимошенко просила суд залучити до матеріалів справи результати цієї експертизи, які вона отримала в зазначеному інституті, оскільки, за її твердженням, їх немає в матеріалах справи, при тому що результати цієї експертизи є ключовими для доказу її невинності.

Однак суд відмовився задовольнити це клопотання підсудної, оскільки надані документи є ніким не завіреної фотокопією.

Після цього Тимошенко звернулася до суду з проханням вимагати оригінали результатів експертизи від Генеральної прокуратури, на що суд відповів, що розгляне це питання після допиту свідків.

Як повідомлялося, 28 липня суд допитав як свідка в справі проти Ю. Тимошенко колишнього заступника генерального прокурора, нині заступника міністра палива та енергетики Тетяну Корнякову.

У ході допиту Корнякова повідомила, що в 2010 році прокуратура в рамках перевірки законності укладання газових контрактів отримала експертні висновки Інституту держави і права імені Володимира Корецького.

Згідно з зазначеними висновками, директиви, які були дані «Нафтогазу» на укладення з Росією контракту про постачання газу і контракту про транзит російського газу по території України і були затверджені Ю. Тимошенко 19 січня 2009 року, не можуть кваліфікуватися як директиви уряду, затвердження яких регулюється законодавством України

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua