У Держземагентстві обіцяють, що наш кадастр буде найкращим в Європі


У Держземагентстві обіцяють, що наш кадастр буде найкращим в Європі

В Україну прибула делегація угорських кадастрових фахівців у складі представника Міністерства регіонального розвитку Андраша Ремшеі та представника Інституту геодезії і картографії Угорщини Силваі Гергелю. Як повідомили в Держземагентства, це зустрічний візит угорських колег в Україну в рамках співпраці з наповнення кадастру.

Під час зустрічі з угорською делегацією голова Держземагентства Сергій Тимченко зазначив, що український кадастр буде найкращим і найпрогресивнішим з технічної точки зору в Європі. Україна фактично остання країна Європи, яка впроваджує автоматизовану систему кадастру, а отже, "у нас є можливість взяти найкращий іноземний досвід і впровадити найсучасніші технічні і програмні розробки", сказав С. Тимченко.

За його словами, на кошти Світового банку Україна вже розробила програмне забезпечення кадастрової системи. Нинішнє завдання - наповнити цю систему достовірними даними про всі земельні ділянки країни. Угорська Республіка сама недавно запровадила єдину автоматизовану систему кадастру, а отже, свіжий практичний досвід знадобиться українським фахівцям.

А. Ремшеі, в свою чергу, зазначив, що на даному етапі наповнення кадастру Україні потрібно закласти міцний фундамент - внести в базу точні дані, а потім вже будувати цілісну систему. Якість послуг, що надаватимуться населенню, залежатиме насамперед від достовірності даних.

В рамках візиту угорські фахівці ознайомляться з технічними аспектами функціонування системи українського кадастру, а також з механізмами його наповнення та внесення даних. За результатами зустрічі буде сформована міжнародна робоча група і вироблений покроковий план співпраці з наповнення кадастру.p>

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Земельна реформа в Україні
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua