Аграрії взяли кредитів майже на 33 мільярди


Аграрії взяли кредитів майже на 33 мільярди

Кредити сільськогосподарським корпораціям наприкінці червня 2011 року становили 32,7 млрд. грн. Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів.

Темпи приросту до попереднього місяця в червні мали позитивне значення. У червні спостерігалося прискорення темпу приросту кредитів аграріям до 2,4% в порівнянні з 2,0 в травні. Приріст був сформований виключно за рахунок зростання кредитів, наданих у національній валюті, на 4,1% (у травні - на 3,3) - до 24,7 млрд. грн. Приріст в річному обчисленні становив 22,2%. Найвищі темпи приросту продовжували зберігатися за кредитами з терміном погашення більше 5 років (у червні - 33,3%).

Обсяги нових кредитів сільськогосподарським корпораціям певною мірою внаслідок дії сезонного фактора знизилися в порівнянні з травнем на 11,5% - до 4,2 млрд. грн, однак залишилися більше, ніж середній обсяг кредитів за останні 12 місяців (3, 8 млрд. грн). На відміну від попереднього місяця скорочення спостерігалося виключно за новими кредитами в іноземній валюті (на 39,2 у порівнянні з травнем - до 1,4 млрд. грн).

Кредити в національній валюті збільшилися в червні на 15,3% - до 2,8 млрд. грн. У річному обчисленні продовжувалося зростання наданих кредитів (на 66,7% в порівнянні з червнем 2010 року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua