528
Через погіршення у світовій економіці під загрозою опинився український експорт
Перспективи зростання українського експорту можуть погіршитися у зв'язку з імовірним погіршенням економічного зростання у світі. Про це під час прес-конференції сказав виконавчий директор фонду Блейзера в Україні Олег Устенко, передає кореспондент УНН.
"Перспективи економічного зростання погіршуються, а це означає, що перспективи для зростання нашого експорту також погіршуються", - сказав Устенко.
Він пояснив, що Україна є трохи відкритою економікою, яка наполовину залежить від експорту. Устенко також вважає, що вирішенням цієї проблеми може стати проведення політики, пов'язаної з диверсифікацією українського експорту.
Однією з основних статей експорту в Україні є сільськогосподарська продукція. Нагадаємо, як прогнозують експерти, у серпні-вересні може зрости експорт зернових з України.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
5G запустили в Бородянці на Київщині
Які військовослужбовці обовʼязково мають подати декларацію
«Дія» стане платною? В Мінцифри пояснили, що зміниться
Українцям дозволили заряджатися на «Новій пошті»: що не можна брати
Євро сягнув найвищого показника з 2021 року — чому курс зростає
Підприємці погасили понад мільярд гривень за програмою реструктуризації кредитів ФГВФО
