Янукович підписав закон, що продовжує дію знижених акцизів на бензин до 1 вересня


Янукович підписав закон, що продовжує дію знижених акцизів на бензин до 1 вересня

Президент України Віктор Янукович підписав закон, що продовжує дію знижених акцизів на бензин до 1 вересня. Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради України.

"Закон підписаний", - йдеться в повідомленні. Нагадаємо, Верховна Рада України 7 липня, продовжила дію знижених ставок акцизного збору до 1 вересня 2011 року.

"Ми погодили з урядом і внесли зміни в схвалений напередодні закон № 8217, якими дія поточних знижених ставок акцизного збору продовжується до 1 вересня 2011 р.", - заявив 7 липня голова комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік.

Нагадаємо, для стабілізації ситуації на ринку нафтопродуктів Верховна Рада 7 квітня підтримала ініційований Міністерством енергетики та вугільної промисловості, законопроект про зниження на три місяці ставок акцизного збору на 50 євро/т для бензину і на 30 євро/т для дизельного палива, до 132 євро/т і 60 євро/т відповідно. Дія цього закону закінчилося сьогодні, 1 серпня. Таким чином, раз новий закон підписаний сьогодні але ще не опублікований, то поки діють старі (не знижені акцизи на бензин).

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович зазначив, що Україна втратила 500 млн грн в результаті зниження акцизів на пальне.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua