Американці пропонують співпрацю з Україною в проекті "LNG термінал"


Американці пропонують співпрацю з Україною в проекті "LNG термінал"

Американська торгова палата зацікавлена ​​у співпраці з реалізації Національного проекту "LNG термінал". Про це після засідання комітету з питань палива та енергетики Американської торговельної палати заявив заступник голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Віталій Дем'янюк.

"Сьогодні ключовим елементом стратегії енергонезалежності України є реалізація Національного проекту "LNG термінал". Будівництво терміналу грає особливе стратегічне значення для майбутнього України, яка зможе додатково отримувати 10 мільярдів кубометрів газу на рік", - зазначив у своєму виступі В. Дем'янюк.

Також В. Дем'янюк розповів представникам бізнесу, що входять в Американську торговельну палату про стан імплементації Національного проекту "LNG термінал" і запросив до обговорення можливості участі компаній членів палати в його реалізації, запевнивши в максимальній прозорості та відкритості процедур з його реалізації.

Як повідомлялося раніше, 28 липня цього року конкурсний комітет з розробки техніко-економічного обґрунтування Національного проекту "LNG термінал" схвалив рішення продовжити тендерні процедури на розробку техніко-економічного обґрунтування на 2 тижні. Рішення було обумовлено великою кількістю компаній (на сьогодні це 54 компанії), які побажали взяти участь у тендері, і прагненням організаторів підготувати тендерну документацію можна якісніше.

Раніше НАК "Нафтогаз України" попередньо оцінила вартість спорудження СПГ-терміналу в 2,5 млрд дол. Однак глава Державного агентства України з питань інвестицій Владислав Каськів заявив, що Україна планує побудувати термінал зрідженого природного газу за 1,5 млрд дол, після того як Росія відмовилася знизити ціни на поставки палива.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua