"Правекс-Банк" відкрив три нових відділення в Запорізькій і Донецькій областях


«Правекс-Банк» відкрив три нових відділення в Запорізькій і Донецькій областях. Веселовське відділення в селищі міського типу Веселе Запорізької області і Михайлівське відділення в селищі міського типу Михайлівка Запорізької області стали восьмим і дев'ятим відділеннями Запорізької філії «Правекс-Банку». Єнакіївське відділення в місті Єнакієве Донецької області стало восьмим відділенням Донецької філії банку.

За інформацією Сергія Неклюдова, директора Головного департаменту філіальної мережі «Правекс-Банка», відкрите відділення банку надає повний спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб.

Зокрема, юридичним особам відділення можуть запропонувати пакет банківських послуг по розрахунково-касовому обслуговуванню, по розміщенню коштів на депозитні рахунки, валютні операції, послуги по кредитуванню, у тому числі і програму придбання автомобілів у кредит.

Для фізичних осіб відділення можуть запропонувати широкий спектр умов депозитних внесків, різні програми кредитування, у тому числі і кредитування під покупку житла, автомобіля, споживче кредитування. У відділенні також можна оформити пластикову картку, оплатити комунальні послуги.

ДОВІДКА
«Правекс-Банк» створений у 1992 році. Входить у десятку найбільших комерційних банків України. Обслуговує близько 25 тис. юридичних і більш 300 тис. фізичних осіб. У структурі банку - більш 240 філій і відділень, що працюють у всіх регіонах країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Правекс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua