Експерт: Бензин марки А-95, ціна якого на 8-10 коп. нижче середньої, - неякісний


Експерт: Бензин марки А-95, ціна якого на 8-10 коп. нижче середньої, - неякісний

У випадку, якщо на АЗС ціна на бензин марки А-95 нижче на 8-10 коп, ніж на сусідніх заправках, то це означає, що бензин неякісний. Про це повідомив РБК-Україна заступник директора НТЦ "Психея" Геннадій Рябцев.

"Є поняття відповідного стандарту, є - невідповідного стандарту. Якщо 95 бензин відповідного стандарту, то його можна купити на більшості заправок. Якщо ціна на 95 бензин нижче на 8-10 коп, ніж на сусідніх заправках, то це означає, що це" бодяга ", - сказав Рябцев.

Кормі того, Рябцев зазначив, що бензин марки А-95 в Україні відповідає двом стандартам - 2001 р. і 2007 р. "І перший і другий відповідають випущеним стандартам. Але якщо заправити другим, випущеним в 2007 р., то він буде відповідати стандарту Євро-5, у той час як перший, випущений в 2001 р., - стандарту Євро-2. Перший можна купити тільки на окремих заправках, бо в Україні його не випускають. Це не вигідно, і більшість підприємств не в змозі випустити це пальне, вони не мають необхідного набору устаткування", - зазначив Г. Рябцев.

Це пальне можуть випускати теоретично три українські заводи: Лисичанський, Кременчуцький і Одеський НПЗ. "Останній (Одеський НПЗ) стоїть, а першим двом невигідно це робити, у зв'язку з великими витратами і з відсутністю прибутку", - завив експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua