Найбільші банки Європи консультують Грецію з обміну облігацій


Найбільші банки Європи консультують Грецію з обміну облігацій

Три з найбільших європейських банків - Deutsche Bank, BNP Paribas і HSBC - взяли на себе роль консультантів з добровільного обміну грецьких облігацій на нові, з більш довгим терміном погашення, повідомляє джерело в міністерстві фінансів Греції.

Передбачається, що позитивний ефект від обміну, угода про яку була досягнута минулого тижня на саміті ЄС, досягне до 2014 року приблизно 54 мільярдів євро. З них Греція отримає близько 37 мільярдів, а решту грецька влада зобов'язалися реінвестувати в облігації з найвищим рейтингом, щоб застрахуватися від майбутніх дефолтів. Очікується, що дисконт, за яким інвестори будуть продавати облігації, складе близько 21% від їх номінальної вартості. Крім цього, пропонується також обміняти облігації на нові з невеликими втратами, але з терміном погашення до 30 років.

Міжнародна асоціація банків IIF очікує, що участь інвесторів у програмі обміну складе до 90%. У списку потенційних учасників близько 30 банків, включаючи кілька грецьких.

Перша робоча зустріч інвесторів очікується в Афінах в четвер цього тижня, а сам процес обміну, за заявою грецької влади, почнеться в серпні. В інтересах Греції провести обмін якомога швидше, оскільки через збитки інвесторів схема "добровільного" обміну буде, ймовірна, кваліфікована рейтинговими агентствами як технічний дефолт країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua