0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк емітував 500 тисяч пенсійних і соціальних карт


У рамках реалізації програми банківського соціального обслуговування, на сьогоднішній день Приватбанк обслуговує понад 800 тисяч рахунків одержувачів пенсії і соціальних виплат. При цьому 500 тис. клієнтів мають пенсійні і соціальні платіжні карти, а більш 240 тис. власників пенсійних платіжних карт Приватбанку мають можливість одержувати торгові знижки в розмірі від 5 до 15% у 1 600 підприємствах торгово-сервісної мережі України, що працюють у рамках дисконтної програми Приватбанку.

Крім того, близько 400 тис. одержувачів виплат різних видів соціальної допомоги (допомоги по безробіттю і непрацездатності, субсидій малозабезпеченим родинам, державної матеріальної допомоги й ін.) одержують допомогу через рахунки, відкриті в Приватбанкові.

Всі операції по обслуговуванню даних категорій клієнтів - від відкриття рахунка до виплати коштів, здійснюються банком безкоштовно.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 398 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережа обслуговування пластикових карт: 674 банкомата, 10 528 POS-терміналів і 1 820 пунктів видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua