Міненерговугілля рекомендує учасникам ринку знизити ціни на бензин


Міненерговугілля рекомендує учасникам ринку знизити ціни на бензин

На засіданні експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти та нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля прийнято одностайне рішення рекомендувати учасникам ринку протягом найближчих трьох днів знизити вартість бензину марки А-95 на 5 коп., дизельного палива на 10 коп., повідомляє прес-служба Міненерговугілля.

Головуючий на засіданні, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко зазначив, що світові тенденції на ринку нафтопродуктів і нафти дозволяють операторам українського ринку знизити ціни на нафтопродукти.

"Ми хочемо, щоб люди бачили тенденцію до зниження вартості нафтопродуктів, враховуючи зменшення ціни на нафту на світових ринках. Хочу ще раз підкреслити, що наша найголовніша задача - це стабільність на ринку. Я вважаю, що зараз ми пройшли важкий період, коли у наших сусідів був дефіцит, і це могло відбитися на нас ", - зазначив Бойко.

Під час засідання експертно-аналітичної групи, її учасники також відзначили, що сьогодні ситуація на українському ринку нафтопродуктів стабільна і прогнозована. Наявні запаси палива на ринку дозволяють повністю забезпечити попит на бензини усіх марок і дизпаливо в Україні в короткостроковій та довгостроковій перспективах.

Нагадаємо, 24 червня Міністерство енергетики та вугільної промисловості України знизило ціновий коридор для бензину А-95 на 10 коп. - до 9,9 грн і на 10 коп. - до 9,5 грн на дизельне паливо (ДП).

Раніше, 17 травня, експертно-аналітична група рекомендувала трейдерам у зв'язку з надлишком на ринку дизельного палива знизити його вартість до 9,6 грн за літр. Експерти також рекомендували трейдерам нафтопродуктів дотримуватися встановленого на попередньому засіданні ЕАГ цінового коридору на бензин марки А-95 - 10 грн за літр.

Нагадаємо, 29 квітня Міненерговугілля підвищило ціновий коридор для бензину А-95 на 5 коп. - до 10 грн і на 15 коп - до 9,6 грн на ДП. Тоді Бойко закликав нафтотрейдерів з розумінням ставитися до виконання рекомендацій ЕАГ, зазначивши, що уряд виконав свою обіцянку і знизило ставки акцизного збору на нафтопродукти.

Зазначимо також, у квітні Бойко заявив, що уряд має намір звертатися до правоохоронних органів, якщо вартість бензину в деяких областях Україні буде виходити за рамки встановленого цінового коридору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua