ЗМІ: У Митному союзі ще не розглядали пропозиції Януковича


ЗМІ: У Митному союзі ще не розглядали пропозиції Януковича

В ході засідання комісії Митного союзу 15 липня пропозиції України щодо співпраці з МС у форматі "3+1" не розглядалися. Про це УНІАН повідомило джерело в структурах, пов'язаних з Митним союзом.

"Цього питання не було в порядку денному і воно не обговорювалося", - сказав співрозмовник агентства.

Крім того, за деякими даними, пропозиції України щодо співпраці з Митним союзом, передані російській стороні 8 липня по лінії МЗС, перебувають в урядових структурах Росії і не надходили для розгляду в комісію Митного союзу.

Як повідомлялося, 8 липня делегація України передала Росії пропозиції щодо співпраці України та Митного союзу у форматі "3+1". Очікувалося, що вони будуть розглянуті на засіданні комісії МС 15 липня.

11 липня прем'єр-міністр Росії Володимир Путін повідомив, що російські та українські урядові експерти активно працюють над запропонованим варіантом співпраці України з Митним союзом за схемою "3+1".

Разом з цим, 15 липня Путін заявив, що поки невідомо, чи увійде Україна до Митного союзу, а потім у Економічний простір. "Політичне керівництво України, наскільки я собі уявляю, поки таких планів не виношує в практичному переломленні. Що це означає? Це означає, що три країни - Росія, Білорусь і Казахстан домовлятимуться про те, як захищати свій внутрішній ринок від продукції з третіх країн", - підкреслив він.

28 червня президент України Віктор Янукович висловився за підписання рамкової угоди щодо співпраці України з Митним союзом Білорусі, Казахстану і РФ у форматі "3+1".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua