0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Луценку зачитують обвинувачення без нього


Луценку зачитують обвинувачення без нього

Луценку зачитують обвинувачення без нього. Його вивели із зали за порушення порядку. Таке рішення суддя ухвалив після того, як екс-міністр МВС попросив виголосити свою заяву. І попри відмову, почав паралельно з обвинуваченням висувати свої претензії. У них нагадав про постійне нехтування його правами.

Зокрема, про відмову змінити запобіжний захід та допустити захисника, а також висвітлювати розгляд справи у ЗМІ. Та суддя Сергій Вовк не дослухався. Він заборонив фото- та відеозйомку процесу аж до винесення вироку. Агрумент - аби не було тиску на свідків.

"Він опитав усіх захисників з приводу того, чи є в них ще якісь клопотання, на що захисники сказали, що клопотань немає. Але при цьому суддя Вовк схитрив і забув спитати у підсудних Луценка, Приступлюка, Павленова і Тарасенка, чи є в них якісь клопотання і заяви. Тобто, він не завершивши цей процес досудового слідства, а фактично його завершив своїм рішенням", - розповіла телеканалу UBR Ірина Луценко, дружина Юрія Луценка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування