Договір про вільну торгівлю України з Європою майже готовий


Договір про вільну торгівлю України з Європою майже готовий

Є хороші шанси до кінця 2011 року підписати угоду про зону вільної торгівлі між ЄС і Україною. Документ уже практично готовий. Про це повідомила депутат Бундестагу Бербель Кофлер.

Голова німецько-української парламентської групи Бундестагу не відкидає, що підписання може відбутися в грудні. У той же час депутат підкреслює, що візування угоди не означає, що документ негайно запрацює – ще буде процес ратифікації документа в 27 країнах ЄС.

"Євросоюз не може давати вказівки, як швидко країни, що входять до його складу, повинні працювати з угодою, але буде визначено остаточний термін ратифікації, якого доведеться дотримуватися", - пояснила Кофлер в інтерв'ю Deutsche Welle.

Депутат вказала на спірні моменти в переговорному процесі, які все ще не вдалося остаточно подолати. Насамперед, за її словами, це стосується аграрної політики. Разом з тим Кофлер переконана, що і тут сторони прийдуть до спільного знаменника. "За минулі 17 раунд переговорів ЄС і України показали свою здатність знаходити компроміси, і немає необхідності зараз загострювати увагу на деталях", - зазначила Кофлер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua