Євродепутат звернувся до Печерського суду з готовністю взяти на поруки Луценка


Євродепутат звернувся до Печерського суду з готовністю взяти на поруки Луценка

Депутат Європейського парламенту, польський політик Марек Сівець звернувся з листом до Печерського районного суду Києва, в якому дає особисте поручительство екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценко. Про це повідомили у "Народній самообороні".

У своєму листі євродепутат звертається до Високому суду в Україні з проханням переглянути рішення про затримання Юрія Луценка "Переконаний, що арешт є винятковою мірою запобіжного заходу, яка повинна застосовуватися до підозрюваного виключно у разі реальної загрози. Представляється, за Юрій Луценкові, чий стан здоров'я залишає бажати кращого, можна було б вибрати більш м'яку міру запобіжного заходу", - цитує Сівця "Народна самооборона".

"Європейський Суд з прав людини у своїх неодноразових рішеннях з відповідного питання (Ягчі і Сархін проти Туреччини, 1995; Шиссера проти Швейцарії, 1979; Ірландія проти Великобританії, 1978) однозначно вказує, що тривале утримання під вартою є часто порушенням прав підозрюваного", - йдеться в листі.

"При цьому хотів би підкреслити, що не має наміру втручатися у справи внутрішньо національної юрисдикції, проте не можу не висловити свою стурбованість ситуацією навколо справи Юрія Луценка і тому надаю особисте поручительство за Юрія Луценка у випадку, якщо суд визнає можливим задовольнити моє звернення щодо обрання іншого запобіжного заходу стосовно підозрюваного", - відзначає Сівець у своєму зверненні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua