Найпотужнішу в Україні вітроелектростанцію відкрили в Донецькій області


Найпотужнішу в Україні вітроелектростанцію відкрили в Донецькій області

У Донецькій області в с.Безіменному відкритий вітрової парк "Новоазовський". Десять турбін парку здатні забезпечити світлом весь Новоазовський район регіону з населенням майже 40 тисяч осіб. Про це повідомили в прес-службі Донецької ОДА.

За інформацією прес-служби, один вітроагрегат дає енергії більше, ніж весь вітрової парк старої конструкції. Вартість вітрової електростанції становить майже два мільярди гривень. У перспективі, за два роки в новазовському степу мають запрацювати 43 агрегати загальною потужністю 107 мегават. Вони будуть давати енергії більше, ніж споживає 4 прилеглі райони області: Тельманівський, Новоазовський, Першотравневий і Володарський. Тобто 2,5 такі вітропарки закриють потребу такого потужного споживача як Маріуполь. Проте, це ніяк не вплине на тарифи на електроенергію для місцевих жителів.

Нагадаємо, Донецький регіон - ідеальне місце для встановлення вітряків, що виробляють електроенергію. Наприклад, середня швидкість вітру в степу Новоазовського району сягає 12 метрів на секунду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua