Росія збільшить видобуток нафти в 2011 році


Росія збільшить видобуток нафти в 2011 році

Росія у 2011 році добуде близько 510 мільйонів тонн нафти, побивши рекорд минулого року. Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, передає РИА "Новости".

Мінекономрозвитку раніше прогнозувало, що обсяг видобутку нафти в 2011 році залишиться на рівні видобутку 2010 року - 505 млн тонн. Однак Путін вважає, що видобуток нафти за підсумками 2011 року все ж збільшиться на 1 відсоток.

У січні-червні Росія наростила видобуток нафти на 1,2 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 252,4 мільйона тонн.

У 2010 році Росія збільшила видобуток нафти на 2,2 відсотка, ставши світовим лідером за цим показником. У 2009 році аналогічний показник склав 494 мільйони тонн, збільшившись порівняно з попереднім роком на 1,2 відсотка.

Стратегія розвитку нафтової галузі до 2020 року, яку зараз розробляє російський уряд, припускає стабілізацію видобутку через десять років на рівні 500-505 мільйонів тонн.

Нагадаємо, Володимир Путін заявив, що нафтові компанії Росії зобов'язані забезпечувати внутрішній ринок пропорційно обсягам видобутої нафти.

Крім цього, прем'єр заявив, що російська влада може вилучати необґрунтовано отриманий прибуток нафтових компаній, які не виконують зобов'язання щодо модернізації.

У 2011 році в деяких регіонах Росії розігралася бензинова криза, причиною якої, як вважає керівництво країни, може бути в картельна змова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua