0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк збільшить Статутний фонд на 140 млн.грн. до 400 млн.грн.


Приватбанк збільшить Статутний фонд на 140 млн. грн. до 400 млн. грн. – таке рішення було прийнято на чергових зборах акціонерів банку, що відбулося 8 лютого 2003 року в м. Дніпропетровську. Як повідомила прес-служба банку, на загальних зборах акціонерів Закритого Акціонерного Товариства Комерційний Банк «Приватбанк» були присутні акціонери, що володіють 100% акцій статутного фонду банку. Збільшення Статутного фонду банку на 140 млн.грн. пройде за рахунок реінвестиції дивідендів шляхом випуску акцій додаткової емісії в кількості 1 400 000 штук номінальною вартістю 100 грн. за акцію. Акції додаткової емісії будуть розподілені пропорційно серед акціонерів банку.

Рішенням загальних зборів акціонерів був затверджений Звіт Правління Приватбанку, Спостережної Ради, висновок Ревізійної комісії, баланс за 2002 рік, а також основні напрямки діяльності на 2003 рік. Робота керівних органів Товариства визнана задовільною.

Також збори акціонерів прийняли рішення про внесення змін у Статут Товариства, відповідно до яких Спостережній Раді передана частина повноважень загальних зборів акціонерів.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 398 філій і відділень по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua