Янукович схвалив дозвіл експортувати газ, що видобувається в Україні


Янукович схвалив дозвіл експортувати газ, що видобувається в Україні

Президент Віктор Янукович підписав прийнятий Верховною Радою закон "Про внесення змін до закону України "Про засади функціонування ринку природного газу", яким парламент дозволив використання газу, що видобувається в Україні, для виконання договірних зобов'язань з експорту природного газу за існуючими контрактами відповідно до міжурядових угод.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

Законом встановлюється, що суб'єкт господарювання, уповноважений урядом формувати ресурс газу для потреб населення, а також його дочірні підприємства мають право реалізовувати товарний природний газ на експорт в обсягах, визначених прогнозним річним балансом газу.

Для цих цілей законом також відкоректований термін "товарний природний газ".

Крім того, встановлено дозвіл газодобувним підприємствам використовувати видобутий ними газ для власних потреб і технологічних потреб.

Як повідомляло агентство, у лютому міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявив про намір України відновити експорт газу в Польщу.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
  Дивись також
  Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
  грн
  Замовити кредит онлайн
  Топ новини
  Обговорюють

  Читають

  В Контексті Finance.ua