0 800 307 555
0 800 307 555

Порушників порядку на матчах Євро-2012 будуть видворяти з країни за прискореною процедурою


Порушників порядку на матчах Євро-2012 будуть видворяти з країни за прискореною процедурою

Верховна рада прийняла закон, що передбачає прискорену процедуру розгляду адміністративних правопорушень, скоєних іноземними уболівальниками, які прибудуть в Україну на матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Документ розроблений Міністерством юстиції на виконання вимог UEFA про забезпечення безпеки під час проведення чемпіонату.

Закон буде діяти під час проведення Євро-2012 в Україні і через 30 днів після його завершення. Відповідно до його вимог адміністративні правопорушення, вчинені на стадіонах, розглядатимуться прямо на їх території у спеціально обладнаних приміщеннях протягом доби. Для порушників порядку закон передбачає два види покарання - заборону на відвідування матчів і присутність на інших акціях, пов'язаних з проведенням чемпіонату, або депортацію за прискореною процедурою - коли рішення про неї підлягає негайному виконанню.

Експерти позитивно поставилися до прийнятого закону. Головний редактор одного з найстаріших сайтів спортивних уболівальників dynamo.kiev.ua Олександр Попов пояснив, що відсутність такого документа викликала б критику з боку чиновників UEFA. "Правда, в інших країнах дещо інша практика: там роками складають бази даних фанатів, які порушували закон під час проведення матчів на різних чемпіонатах, і просто не пускають їх у країну. В Україні така практика поки не поширена, тому влада запропонувала інший варіант, але і він хороший, оскільки можливі безлади під час проведення матчів можуть зашкодити іміджу України. Хуліганів, безумовно, треба відразу видворяти з країни", - вважає Попов. Артем Скоропадський

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua