0 800 307 555
0 800 307 555

Суд зобов'язав "Укрнафту" виплатити Carpatsky Petroleum 146,9 млн дол. компенсації


Суд зобов'язав "Укрнафту" виплатити Carpatsky Petroleum 146,9 млн дол. компенсації

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма зобов'язав найбільшу нафтовидобувну компанію країни "Укрнафта" виплатити Carpatsky Petroleum Corporation (Делавер, США) $146,9 млн компенсації за невиконання умов угоди про спільну розробку Рудовсько-Червонозаводського газоконденсатного родовища (Полтавська обл.).

Як сказано в річному звіті Kuwait Energy Company (материнська компанія Carpatsky Petroleum), відповідне рішення суд прийняв у вересні 2010 року.

Крім того, Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма визнав розірваним договір між "Укрнафтою" і Carpatsky Petroleum.

Як повідомлялося, "Укрнафта" і Carpatsky Petroleum (Техас, США, є попередницею однойменної компанії з Делавера) підписали договір про спільну розробку Рудовсько-Червонозаводського газоконденсатного родовища у вересні 1995 року.

НАК "Нафтогаз України" належить 50% +1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій АТ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua