Загальні збори акціонерів ЗАТ "УСК "ВЕСТА" відбудеться 16 березня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Загальні збори акціонерів ЗАТ "УСК "ВЕСТА" відбудеться 16 березня

93
Загальні збори акціонерів ЗАТ «УСК «ВЕСТА» відбудеться 16 березня 2003р.
На збори акціонерів винесене питання про збільшення статутного фонду компанії до 1 820 тис. грн.
Статутний фонд збільшується шляхом додаткової емісії простих іменних акцій у кількості 1300 шт. номінальною вартістю 1000 грн. на загальну суму 1 300 тис. грн.
Акції додаткового випуску розміщаються серед акціонерів. При цьому не змінюються частки акціонерів товариства.
Джерелом збільшення розміру статутного фонду суспільства є реінвестований прибуток. Це перший крок по серйозному збільшенню статутного капіталу, але в майбутньому також планується подальший ріст цього показника і додаткові емісії відповідно до вимог по капіталізації.
Крім того, на зборах акціонерів планується розглянути звіт правління про результати фінансово-господарської діяльності за 2002р., а також плани розвитку компанії на 2003р., у т.ч. вихід на нові ринки, пропозицію нових страхових продуктів і ін.
ЗАТ «УСК «Веста» закінчила 2002 р. із прибутком. Розмір притягнутих страхових премій склав більш 5 млн.грн. Клієнтами стали: ВАТ «Жидачівський ЦПК», ТОВ «ТД «Жидачівський ЦПК», Ізмаїльська філія «ТД ЗБК», Одеська філія «ТД ЗБК», ВАТ «Ізмаїльський ЦКК», ВАТ «Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат», колгоспи (Світанок, Колосся), ТОВ «Львівпромлес», Уторма-Вінниця, Уторма-Хмельницький, Кременчугмеблі, УІСП «Венето», ВАТ «Черкаський ДОК», ВАТ «Темп», ТОВ «Іонія», ВАТ «Запорізький хлібозавод №5», ВАТ «Запорізький хлібозавод №3», ВАТ «Роменський пивзавод» і ін.
Основні види страхування: страхування майна, вантажів, фінансові ризики, особисте страхування й обов'язкові види страхування.
За 2002р. ЗАТ «УСК «Веста» одержала ліцензії на обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів і на обов'язкове страхування врожаю сільськогосподарських культур і багаторічних насаджень державними підприємствами, врожаю зернових культур і цукрового буряка сільськогосподарськими підприємствами усіх форм власності. Разом, в активі ЗАТ «УСК «Веста» 17 ліцензій на проведення добровільних видів страхування і 4 ліцензії – на обов'язкові види.
За матеріалами: Альфа Страхування
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас