Міненерго доручило держшахтам забезпечити видобуток 36,3 млн тонн вугілля в 2011


Міненерго доручило держшахтам забезпечити видобуток 36,3 млн тонн вугілля в 2011

Міністерство енергетики та вугільної промисловості доручило керівникам вугледобувних підприємств, що входять в сферу управління міністерства, забезпечити видобуток у 2011 році 36,3 млн тонн вугілля.

Про це йдеться в наказі Міненерго № 192 від 6 червня, яким затверджено план заходів щодо поліпшення фінансового стану держшахт.

Міністерство доручило керівництву державних вугледобувних підприємств забезпечити в 2011 введення в експлуатацію 110 нових очисних вибоїв, поліпшення якості вугільної продукції, а також підвищення продуктивності праці за рахунок запуску високонавантажених лав.

Міненерго також доручило держшахтам та державному підприємству "Вугілля України" продовжити роботу з залучення кредитів у банків для придбання гірничо-шахтного устаткування.

Також їм доручено провести роботу з банківськими установами щодо зменшення ставок за кредитами, а також продовження кредитних договорів.

Міністерство доручило своїм профільним департаментам створити до 2012 систему моніторингу цін на вугільну продукцію на внутрішньому і світовому ринках.

Крім того, Міненерго доручило їм до липня розробити та подати Кабінетові Міністрів для затвердження концепцію переходу на біржову форму продажу вугілля.

Відповідно до наказу, департаментам Міненерго доручено до серпня розглянути питання спільно з Міністерством фінансів щодо передачі об'єктів соціальної інфраструктури держшахт органам місцевого самоврядування у процесі створення бюджетного запиту на 2012 рік.

Як повідомляло агентство, в 2010 році видобуток вугілля в Україні збільшився в порівнянні з 2009 на 4%, або на 2,863 млн тонн до 75,166 млн тонн.

Зокрема, в 2010 держшахти збільшили видобуток вугілля на 0,2%, або на 0,073 млн тонн до 38,45 тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua