У Азарова вирішили знизити ціни на бензин


У Азарова вирішили знизити ціни на бензин

Експертно-аналітична група з питань стабільного функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості рекомендувала нафтотрейдерам знизити верхню межу цінового коридору на бензин А-95 до 9,90 гривні за літр, на дизельне пальне - до 9,50 гривні за літр. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

У повідомленні вказується, що таке рішення ЕАГ ухвалила на своєму засіданні 24 червня. Учасники засідання відзначили, що тенденція щодо зниження цін на світовому нафтовому ринку дозволяє впевнено говорити про зниження цін на нафтопродукти в Україні.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко зазначив, що завдяки узгодженій співпраці між урядом, виробниками і нафтотрейдерами, вдалося стабілізувати ситуацію на ринку нафтопродуктів.

"Завдяки злагодженій роботі вдалося стабілізувати ситуацію і не допустити подій, які зараз спостерігаються на ринку пального сусідніх країн", - зазначив міністр.

За оцінками учасників ЕАГ, наявні запаси пального на ринку дозволяють повністю забезпечити попит на бензини усіх марок і дизпальне в Україні в короткостроковій і довгостроковій перспективах. Також з метою збереження стабільної ситуації учасники засідання ЕАГ виступили з ініціативою продовження дії Закону про зниження ставок акцизного збору на нафтопродукти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua