ЗМІ: Київ погодився на СП з "Газпромом"


ЗМІ: Київ погодився на СП з "Газпромом"

28-29 червня слід очікувати на нові сенсації в українсько-російських відносинах. Вони будуть озвучені після засідання українсько-російської міждержавної комісії в Москві. Про це повідомляє російська "Независимая газета", посилаючись на власні джерела.

За даними видання, неформальна зустріч Януковича з російським прем'єром Володимиром Путіним у суботу в Криму стала заключним актом підготовки до переговорів.

Джерела видання стверджують, що Київ погодився на створення спільної з "Газпромом" керівної структури, яка в майбутньому зможе контролювати роботу української газотранспортної системи. Експерти не виключають, що офіційно рішення буде схвалено в ході засідання міждержавної комісії.

Примітно, що в день зустрічі Януковича і Путіна український уряд передав у Верховну раду законопроект, що зменшує перелік підприємств, заборонених до приватизації. Серед низки стратегічних виробництв, право власності на які може незабаром змінитися, є і національна компанія "Нафтогаз України" з її дочірніми структурами - "Укргазвидобуванням", "Укртрансгазом", "Укртранснафтою" і "Чорноморнафтогазом".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua