Україна стала асоційованим членом Європейського ядерного форуму


Україна стала асоційованим членом Європейського ядерного форуму

Генеральна асамблея Європейського ядерного форуму (FORATOM) проголосувала за приєднання асоціації "Український ядерний форум" як асоційованого члена до цієї організації, інформує прес-служба уряду України.

Український ядерний форум прийнятий в FORATOM першим з подібних собі організацій, які представляють країни, які не є членами Євросоюзу (ЄС).

Відзначається, що асоційоване членство в FORATOM є кроком на шляху інтеграції України в ЄС. Також це "дозволить координувати позиції з ключових питань розвитку ядерної енергетики, налагодити тісніші відносини з європейськими структурами, що мають відношення до формування європейської енергетичної політики та розвитку ядерної енергетики, налагоджувати співпрацю й обмінюватися досвідом в ядерній сфері з провідними світовими компаніями".

Нагадаємо, 3 листопада 2010 р. президент "УЯФ", президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський повідомив, що асоціація "Український ядерний форум" ("УЯФ") має намір стати асоційованим членом Європейського ядерного форуму FORATOM.

Відзначимо, Україна почала роботу з приєднання до FORATOM в 2005 р. Першим етапом було створення "Українського ядерного форуму".

"Український ядерний форум" створений в грудні 2008 р. підприємствами та організаціями ядерно-промислового комплексу Україну. "УЯФ" організували "Енергоатом", "СхідГЗК", НВО "Радій", АТ "Південтеплоенергомонтаж", "Теплоенергомонтаж", "Хартрон-Енерго", "Енергопроект" (Харків) для вирішення спільних економічних та соціальних завдань, впливу на формування позитивного громадської думки про ядерну енергетику.

Європейський ядерний форум - це об'єднання 16 національних ядерних форумів європейських країн (Бельгія, Болгарія, Угорщина, Великобританія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Словаччина, Словенія, Румунія, Чеська Республіка, Фінляндія, Франція, Німеччина, Швеція, Швейцарія), представляють інтереси більше 860 великих європейських і транснаціональних компаній. Сфера діяльності цих компаній - надання продукції і послуг у ядерній галузі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua