Олександр Вальчишен відповів на запитання читачів FINANCE.UA


Олександр Вальчишен відповів на запитання читачів FINANCE.UA

Експерт з фінансових ринків та макроекономіки, керівник аналітичного підрозділу групи "Інвестиційний Капітал Україна" Олександр Вальчишен відповів на запитання користувачів порталу FINANCE.UA .

Читачів цікавила думка експерта про ситуацію на українському фондовому ринку, його рекомендації щодо вибору валюти для депозиту та кредиту, а також такі макроекономічні питання як вплив світової кризи на Україну або ймовірність дефолту Сполучених Штатів Америки.

Відповіді на ці та інші питання дивіться в розділі Відеоінтерв'ю .

Олександр Вальчишен

З 2008 року очолює аналітичний підрозділ групи "Інвестиційний Капітал Україна", сфокусувавшись на макроекономічній аналітиці та аналізі фінансових ринків. Раніше протягом 2005-08 рр. він очолював аналітичний підрозділ київського офісу банку ING, де головним напрямком аналітичної роботи були економіка та фінансовий ринок України.

В цілому, професійна кар'єра А. Вальчишена з 2000 року була присвячена аналітиці цінних паперів та макроекономічній ситуації (ТОВ "АРТ-Капітал" в 2000-2003 рр., АКБ "Укрсоцбанк" в 2003-2005 рр.). У фінансовому секторі Україні він працює з 1995 року (АБ "Промінвестбанк" в 1995-2000 рр.).

А. Вальчишен є членом Українського товариства фінансових аналітиків (УТФА). З 2003 року входить до Комісії з облігаціями УТФА, з 2006 - до Комісії з банківського аналізу УТФА. З 2005 року - член виконавчого комітету УТФА. Автор аналітичних статей і публікацій в українських та зарубіжних виданнях.

Робота А. Вальчишена отримувала неодноразове визнання професіоналів. Зокрема, аналітичні огляди ринку облігацій України були відзначені серед кращих в рейтингах ІА Cbonds-України (1-е місце в 2010 р., 2-місце в 2009 році, 3-е місце в 2007-2008 роках).

Вищу освіту здобув у Вінницькому політехнічному інституті (диплом з відзнакою, випуск 1994 року). Має диплом за спеціальністю "Банківська справа" від МАУП (Київ, 1999 рік).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua