Китай знизить митні збори на імпорт деяких видів палива та інших товарів


Китай знизить митні збори на імпорт деяких видів палива та інших товарів

Міністерство фінансів Китаю 24 червня опублікувало повідомлення про те, що після розгляду Комітетом з митних мит Держради Китаю та затвердження Держрадою, з 1 липня 2011 року в Китаї будуть значно знижені імпортні мита на бензин, дизельне паливо, авіаційний гас і паливне масло, при цьому на дизельне паливо і авіаційний гас будуть встановлені нульові мита, повідомляє "Сіньхуа".

Крім цього, будуть також знижені імпортні мита на такі предмети і обладнання, використовувані при усуненні наслідків стихійних лих, як намети, надувні матраци, рятувальні жилети, протигази, радари для виявлення живих людей під завалами, на текстильне сировину, зокрема змішані тканини, лляну пряжу і нитки, на сировину кольорових металів - цинк в чушках, нікелевий лом, а також на фотохромні окуляри.

За повідомленням, цього разу зниження мит торкнеться 33 товарних позицій, головним чином джерел енергії та сировинних матеріалів. Це ще одна дуже дієва міра щодо зниження митних зборів, що реалізується на основі тимчасово встановлених на початок нового року досить низьких мит на імпорт більш ніж 600 видів товарів.

Міністерство фінансів відзначає, що метою даного зниження є подальше розширення імпорту сучасних технологій та обладнання, ключових вузлів і деталей, енергетичної сировини, стимулювання зовнішньоторговельного балансу, забезпечення стабільного і рівномірного функціонування економіки країни, створення і зміцнення системи резерву матеріальних ресурсів на випадок стихійних лих і реагування на екстремальні ситуації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua