314
Табачник: Іспити в вузах і тести в школах проведуть до початку Євро-2012
Наступний навчальний рік для школярів завершиться в травні 2012 року, а ЗНО вони пройдуть до початку Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.
"Проведено буде тестування та іспити у вузах у відповідні терміни до початку Чемпіонату Європи", - сказав він під час онлайн-конференції в п'ятницю в Києві. Разом з тим, він повідомив, що прийом документів до вищих навчальних закладів почнеться в порівнянні з цим роком трохи пізніше, найімовірніше з 5 липня.
"Для того щоб роз'їхалися гості Чемпіонату Європи", - пояснив він, додавши, що вже підготовлено відповідну постанову Кабінету міністрів України. Міністр висловив сподівання, що наступного тижня її буде прийнято.
Табачник також підкреслив, що навчальний 2011-2012 рік розпочнеться 1 вересня.
За матеріалами: УБР
Поділитися новиною
Також за темою
Зростання зарплат у Польщі сповільнюється
Скільки коштує підготувати енергосистему до зими: реальні цифри та прогнози фахівців
Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2%
Коли роботодавець може відкликати працівника з відпустки
За перший квартал мережі АЗС збільшили сплату податків до 3,7 млрд грн
Хто має право не сплачувати податок на прибуток (вимоги)
