Киянам запропонували звіряти рахунки за електрику через Інтернет


Киянам запропонували звіряти рахунки за електрику через Інтернет

ПАТ "Київенерго" організувало новий зручний Інтернет-сервіс для своїх споживачів електроенергії.

Відтепер за допомогою Інтернет-магазину комунальних послуг http://www.mega-billing.com фізичні та юридичні особи можуть формувати і звіряти рахунки, перевіряти історію платежів, уточнювати показники лічильника, листуватися з постачальником послуг.

Про це повідомили в прес-службі "Київенерго".

Робота сервісу є безкоштовною. Вона ґрунтується на даних особового рахунку споживача, які він заповнює при реєстрації. Фізичні особи реєструються безпосередньо на сайті, а юридичним особам для отримання доступу до конфіденційної інформації достатньо оформити додаткову угоду до чинного договору на електропостачання та отримати в "Київенерго" код реєстрації. Таким чином, при роботі з сервісом споживачі отримують необхідну їм інформацію безпосередньо з бази даних власного особового рахунку, а не через постачальника послуг.

"Користування новою системою є безпечним - схема реєстрації, а отже, і ідентифікації споживача на сервісі, зводить нанівець ймовірність зловживання його особистими даними сторонніми особами. А захист бази даних забезпечується в тому числі завдяки чіткому розподілу паролів користувачів і адміністратора системи від паролів доступу до сховища бази даних і операційної системи сервера", - йдеться в повідомленні "Київенерго".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua