Янукович: У нас з РФ не конфлікт, а різниця у поглядах


Янукович: У нас з РФ не конфлікт, а різниця у поглядах

Україна не конфліктує з Росією через ціни на газ, заявив президент Віктор Янукович. "Це не конфлікт, а відмінності, різниця в поглядах, про що ми сказали відразу після приходу до влади", - сказав він.

Президент підкреслив, що газовий контракт між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" РФ "несправедливий, некоректний" по відношенню до України.

"Це було особистим рішенням Тимошенко, яке йшло врозріз з думкою її Кабінету міністрів. Її мотиви могли бути різними, я не маю достатньої інформації, щоб про це судити. Але ціна за тисячу кубометрів зависока, вона була встановлена на рівні 450 доларів, у той час як ціна тоді становила 179,5 долара. Сьогодні вона повинна була б бути нижче 200 доларів", - зазначив президент.

Янукович нагадав, що підписана в минулому році в Харкові угода з Росією передбачає знижку на російський газ для України на 100 доларів в обмін на продовження перебування Чорноморського флоту РФ в Севастополі. "Ми шукаємо шляхи врегулювання проблеми вже протягом року", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua