Баррозу, Ромпей і Мартенс звинуватили українську владу в авторитаризмі


Баррозу, Ромпей і Мартенс звинуватили українську владу в авторитаризмі

Авторитарні дії української влади можуть підірвати європейські прагнення України.

Про це йдеться в декларації щодо України Президентства Європейської народної партії, повідомляє "Українська правда".

"Ми висловлюємо нашу глибоку стурбованість серйозним погіршенням ситуації в Україні в плані безперервного зловживання системою кримінального правосуддя в політичних цілях", - йдеться в декларації.

Також в ЄНП стурбовані "системним посяганням на верховенство права за допомогою політичних мотивованих переслідувань колишніх членів уряду, в першу чергу, лідера опозиції, колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, активістів громадянського суспільства та ЗМІ".

"Незважаючи на численні публічні заяви президента ЄНП і нашої політичної Асамблеї, а також резолюції Європарламенту і ПАРЄ, Президент Віктор Янукович і українська влада продовжують їх ігнорувати і намагаються відкупитися, на словах обіцяючи виправити ситуацію", - говориться в документі.

"Подібні дії української влади є авторитарними за своєю природою, оскільки вони не ґрунтуються на верховенстві права і демократичних принципах", - заявили в ЄНП.

"Якщо це не припиниться, надалі дані негативні тенденції вплинуть на міжнародний імідж України і можуть серйозно підірвати європейські прагнення України", - підкреслюється в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua