239
АМКУ оштрафував "ДніпроАзот" на 100 млн гривень за зловживання монопольним становищем на ринку гіпохлориту натрію
— Казна та Політика
Антимонопольний комітет оштрафував велике хімічне підприємство "ДніпроАзот" (Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область) на 100 млн гривень за зловживання монопольним становищем на ринку гіпохлориту натрію.
Дане рішення було схвалено на засіданні комітету.
АМКУ встановив, що частка "ДніпроАзоту" на ринку гіпохлориту натрію в 2009-2010 роках склала 95% від загального.
При цьому протягом січня-жовтня 2010 року середньозважені ціни реалізації гіпохлориту натрію "ДніпроАзоту" були збільшені більш ніж на 100%.
Найбільш різке підвищення ціни відбулося в липні 2010 року і склало 58%.
Наступне підвищення ціни відбулося у вересні 2010 року і склало 21%.
Найбільшим споживачем гіпохлориту натрію є юридичні особи, які перепродують його, та водопровідно-каналізаційні господарства, що використовують дану речовину для знезараження води.
Таким чином зростання цін на гіпохлорит натрію могло призвести до підвищення тарифів на послуги водоканалів.
Як повідомляло агентство, "ДніпроАзот", що є публічним акціонерним товариством, спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, каустичної соди, хлору, соляної кислоти і входить в п'ятірку найбільших хімічних підприємств.
"ДніпроАзот" входить у сферу впливу бізнесмена Ігоря Коломойського (група "Приват").
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
У Раді до кінця січня підготують пропозиції щодо проведення виборів
Американсько-український фонд відбудови оголосив прийом проєктів
Реформа ринку праці: Кабмін ухвалив новий Трудовий кодекс
За рік до Дія. Сіtу приєдналися понад 3000 компаній
Середня вартість майна на торгах у Прозорро. Продажі зросла більш ніж у півтора раза: підсумки 2025 року
Лютий може бути робочим місяцем щодо змін в законодавстві: Зеленський — про майбутні вибори та референдум
