Встановлено п'ятеро організаторів конвертаційного центру


Встановлено п'ятеро організаторів конвертаційного центру

У Полтавській області податківці виявили міжрегіональний конвертаційний центр з щомісячним обігом незаконно конвертованих коштів більше 5 млн. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив прес-офіцер УПМ ДПА у Полтавській області Дмитро Скобельський.

За його словами, до складу міжрегіонального конвертаційного центру входили 15 суб'єктів господарювання, що мають ознаки фіктивності, тобто спеціально створені або придбані з метою прикриття незаконної діяльності. Зазначені підприємства використовувалися для мінімізації податкових зобов'язань підприємствами будівельної галузі та паливно-енергетичного сектора економіки Полтавської, Київської, Запорізької та Кіровоградської областей.

Наразі встановлено п'ятеро організаторів і активних учасників конвертаційного центру, які за допомогою працівників філії одного з банківських установ області здійснювали переказ безготівкових коштів, що надходили на рахунки фіктивних підприємств, у готівку, отримуючи за це винагороду в 5-10% від проконвертованої суми.

В рамках порушеної кримінальної справи за фактом фіктивного підприємництва працівниками податкової міліції проведені обшуки в офісних приміщеннях конвертаційного центру, підприємств-одержувачів грошей і банківської установи, які були задіяні у схемі незаконної конвертації коштів.

Крім цього, накладено арешти на розрахункові рахунки підприємств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua