Росія згодна не відключати Білорусі електроенергію до 28 червня


Росія згодна не відключати Білорусі електроенергію до 28 червня

Інтер РАО ЄЕС не буде припиняти поставки електроенергії до Білорусі з 22 червня. Російська компанія згодна почекати до 28 червня.

Раніше Інтер РАО ЄЕС вказувала Білорусі на невиплату другого траншу в рахунок боргу за електроенергію. Як пояснила помічник міністра енергетики Білорусі Людмила Зенькович, відповідно до домовленості між Інтер РАО ЄЕС і Беленерго виплату цього траншу відстрочено до наступного вівторка.

Як повідомляє БЕЛТА, 9 червня Інтер РАО ЄЕС знизило поставки електроенергії до Білорусі у зв'язку з боргом білоруської сторони в 1,5 млрд. російських рублів. 10 червня було складено графік виплати заборгованості. 13 червня обсяги поставок були повністю відновлені.

Перший транш в рахунок боргу був проведений 14 червня. Другий транш був запланований на 20 червня, але білоруська сторона не змогла його здійснити у зв'язку з відсутністю необхідної кількості валюти.

Білоруські споживачі не залежать від імпорту електроенергії в країну, оскільки республіка має достатню кількість власних енергетичних потужностей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua