Італійці хочуть набудувати в Україні вітропарків


Італійці хочуть набудувати в Україні вітропарків

Італійська компанія "C & C Energy Srl" заявила про наміри інвестувати в будівництво вітропарків.

Про це йшлося під час зустрічі з Головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Миколою Пашкевичем, повідомили в прес-службі Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

За словами Еміліо Марджіотта, засновника "C & C Energy Srl", компанія має намір реалізувати в Україні проект будівництва вітроелектростанцій загальною потужністю від 200 МВт.

"Даний проект це тільки перша черга, за умови його успішної реалізації наша компанія розглядатиме можливість розширення інвестиційних планів", - зазначив Марджіотта. Він розповів, що "C & C Energy Srl" має великий досвід реалізації подібних проектів, у тому числі у Східній Європі. Компанія завершує введення в експлуатацію магістральної вітроенергетичної мережі в Італії потужністю 700 МВт і вітропарку потужністю 400 МВт в Румунії.

В результаті зустрічі досягнута домовленість, що після вибору інвесторами майданчика для будівництва вітроелектростанції, сторони обговорять можливості подальшої співпраці в рамках державно-приватного партнерства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua