Лівійські повстанці заявили про перекриття нафтопроводу, який качає сировину на НПЗ в м.Завія


Лівійські повстанці заявили про перекриття нафтопроводу, який качає сировину на НПЗ в м.Завія

Лівійські повстанці в Західних горах перекрили трубопровід, яким на НПЗ в місті Завія надходила нафта, добута на родовищах на півдні країни. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на представника повстанців.

"Це була спроба заколотників задушити режим Каддафі в Тріполі", - заявив по телефону з м.Зінтан представник бунтівників Джума Ібрагім.

Місто Завія розташоване неподалік столиці Тріполі. Наразі його контролюють урядові війська. НПЗ в Завії є одним з небагатьох джерел палива для військ Каддафі в цьому регіоні.

Нагадаємо, в лютому 2011 р. у Лівії спалахнула громадянська війна, яка розколола країну на захід, де взяли верх прихильники глави держави Муаммара Каддафі, і схід, контрольований повстанцями.

17 березня 2011 р. Рада Безпеки ООН схвалила резолюцію, яка забороняє літакам армії лівійського уряду здійснювати польоти над територією країни. 31 березня керівництво операцією в Лівії перейшло до представників командування НАТО. А 1 червня Організація північноатлантичного договору продовжила операцію як мінімум до кінця вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua